1. Strona główna
  2. Akcesoria

Akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg akcesoriów, które pomogą Ci zwiększyć funkcjonalność i poprawić wygląd Twojego samochodu.  Apteczki, kamizelki odblaskowe, uściski do telefonu, dywaniki, folie na szyby, kolpaki- to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na mg-moto.pl.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy

Chociaż posiadanie apteczki samochodowej nie jest obowiązkowe, to zdecydowanie warto ją mieć w swoim aucie. Dobrze skompletowana apteczka powinna posiadać dokładną instrukcję udzielania pierwszej pomocy, oraz przybory i narzędzia pozwalające na opatrywanie ran i złamań- takie jak plastry, bandaże, rękawiczki jednorazowe, jałowa gaza,  maseczka do wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej . Warto zaopatrzyć się w także w ratunkowy koc termiczny, który  razie wypadku będzie chronił poszkodowanego przed wyziębieniem. Na mg-moto znajdziesz gotowe, w pełni wyposażone apteczki samochodowe. Bagażniki dachowe.

Na mg-moto.pl znajdziesz najlepszej jakości bagażniki dachowe niezwykle przydatne w podróżach, ale także do przewożenia rowerów, czy innych wielkogabarytowych sprzętów, które nie mieszczą się w samochodowym bagażniku. Na rynku dostępnych jest wiele modeli bagażników dachowych. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie konkretnego modelu dokładnie przemyśl jakie są Twoje potrzeby i czego potrzebujesz najbardziej. Dla osób, które chcą przewozić swoim autem rowery, sprzęty lub ogromne bagaże idealnym rozwiązaniem będzie dachowy bagażnik rowerowy. Z  kolei dla osób, które boją się kradzieży,ale chcą jednocześnie mieć więcej miejsca bagażnikowego idealnym rozwiązaniem będzie box dachowy.

Gadżety, które poprawią wygląd Twojego samochodu

Na mg-moto.pl znajdziesz szereg artykułów, które znacznie poprawią wygląd Twojego samochodu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje auto wyglądało lepiej bez dużego nakładu sił i pracy koniecznie pomyśl o wymianie starych dywaników, zakupie pokrowców lub mat na siedzenia lub zakupie nowoczesnych kolpakow. Oprócz akcesoriów wyposażenia wnętrz w swojej ofercie posiadamy szereg artykułów chroniących samochód przed uszkodzeniami-między innymi folie ochronne, które świetnie sprawdzą się jeżeli musisz w swoim aucie przewozić zwierzęta. Posiadamy tysiące artykułów  samochodowych w konkurencyjnych cenach- wybierz coś dla siebie!

 

Większy komfort jazdy- przydatne akcesoria od mg-moto.pl

 

Na naszej stronie znajdziesz również szereg urządzeń i sprzętów zdecydowanie poprawiających komfort jazdy w każdym samochodzie.
Żaluzje na przyssawki to niezwykle przydatny gadżet jeśli podróżujesz w letnie dni. Mocne słońce potrafi bardzo uprzykrzyć jazdę- szczególnie jeżeli wozisz ze sobą małe dzieci. Zaciemniające żaluzje okienne szybko i łatwo wygaszą mocne promienie słoneczne wpadające do Twojego samochodu i zapewnią komfort jazdy Twoim pasażerom.
Do gadżetów niezwykle przydatnych w trakcie podróży należy zaliczyć także ładowarkę samochodową oraz uchwyt samochodowy. Dzięki nim możesz korzystać z nawigacji w trakcie podróży bez obaw, że Twój telefon się wyładuje.
Na mg-moto.pl znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów samochodowych i gadżetów. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. 

 

Akcesoria niezbędne w razie nagłych wypadków

 

Wypadki drogowe zdarzają się bardzo często. Na mg-moto.pl znajdziesz akcesoria  przydatne podczas wszelkiego rodzaju stłuczek i kolizji drogowych. Gadżety takie jak gaśnice drogowe, trójkąty ostrzegawcze czy apteczki pierwszej pomocy potrafią zapewnić bezpieczeństwo i ułatwić trudne sytuacje na drodze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także odblaskowe kamizelki drogowe,pompki nożne oraz lancuchy sniegowe przydatne w trakcie nagłych śnieżyc i zamieci.