1. Strona główna
  2. Chemia

Chemia

W zakładce “chemia” znajdziesz świetnej jakości produkty chemii samochodowej przeznaczone do profesjonalnego mycia i pielęgnacji oraz poszczególnych części samochodowych. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości kosmetyki do czyszczenia karoserii, felg, kokpitu oraz tapicerki. Dzięki tym środkom w szczególny sposób zadbasz o  czystość swojego auta. Stosując odpowiednie preparaty chemiczne nadasz swojemu autu świetny wygląd oraz wydłużysz żywotność jego części. W naszej ofercie znajdziesz szereg środków chemicznych i akcesoriów do czyszczenia samochodu oraz części samochodowych- filtrów DPF, skrzyni, katalizatorów, chłodnicy.

Profesjonalne środki do czyszczenia wnętrza aut i nadwozia


Oferujemy różnego rodzaju środki czyszczące, pomagające utrzymać nasze auto w świetnej kondycji. Znajdziesz u nas profesjonalne pasty polerskie, szampony, pianę aktywną, woski, preparaty do usuwania trudnych zabrudzeń z karoserii, tapicerki i  szyb, odświeżacze powietrze oraz szereg innych środków niezbędnych do utrzymania naszego auta w czystości.

Akcesoria do czyszczenia samochodu

Aby utrzymać auto w dobrym stanie warto zaopatrzyć się też w profesjonalne ściereczki przeznaczone mycia szyb, polerowania czy ściągania wosku. Produkty tego typu świetnie usuwają brud nie pozostawiając przy tym zarysowań na karoserii. Na mg-moto.pl znajdziesz różnego rodzaju środki pomagające utrzymać nasze auto w świetnym stanie w najlepszych cenach.

 

Chemia samochodowa do drobnych napraw

W tej kategorii znajdziesz kleje, wypełniacze do karoserii, żywicę, masy uszczelniające, podkłady wypełniające, szpachle oraz wszelkie akcesoria i narzędzia niezbędne do nakładania tego typu preparatów. Takie produkty pomagają w szybki i łatwy sposób dokonać drobnych napraw i uzupełnić ubytki.

 

Preparaty do konserwacji podzespołów

Środki tego typu obejmują one smary i dodatki. Stosowane są do zapobiegania przedwczesnemu zużyciu różnych podzespołów, na przykład łożysk, mechanizmów hamulcowych, przegubów homokinetycznych, par ciernych w silnikach, pomp i innych jednostek. Pozwalają również na przywrócenie skuteczności konserwowanych podzespołów.

Poza tym środki chemii samochodowej różnią się ze względu na obszar, na którym są stosowane. Dostępne są produkty do karoserii, przedziału pasażerskiego, podwozia samochodu, układów, części i mechanizmów.

Produkty te dzielą się także ze względu na typ powierzchni. Dostępne są środki do plastiku, szkła, skóry, metali żelaznych i nieżelaznych, powierzchni chromowanych, farby, lakieru, elementów gumowych i winylowych.