1. Strona główna
  2. Dla warsztatu

Dla warsztatu

W naszym sklepie internetowym kompleksowo wyposażysz swój warsztat samochodowy. W naszej ofercie znajdziesz narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne, prasy, podnośniki, czyściwa, meble warsztatowe oraz wiele innych niezbędnych w warsztacie sprzętów. Zobacz przygotowaną przez nas ofertę i wybierz coś dla siebie.


Meble do warsztatu samochodowego

Dobrej jakości meble to podstawa wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Na mg-moto.pl znajdziesz regały, szafki warsztatowe oraz wózki narzędziowe, które pomogą dobrze zorganizować przestrzeń i w konsekwencji usprawnić pracę mechanikom. Dobre meble warsztatowe powinny przede wszystkim być solidne i wytrzymałe, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie ciężkich narzędzi i sprzętów. Warto w tym przypadku wybierać meble metalowe, ponieważ są one odporne na uderzenia, uszkodzenia i zabrudzenia zdecydowanie bardziej niż te wykonane z płyty meblowej czy z drewna.

Podnośniki samochodowePodnośniki są niezbędnym elementem codziennej pracy w warsztacie samochodowym. Dzięki nim mechanicy z łatwością mogą wykonywać  prace związane z naprawą i konserwacją wszystkich elementów podwozia. Wybierając podnośnik samochodowy warto zwrócić uwagę na jego maksymalny ciężar obciążenia i dopasować go do potrzeb swojego warsztatu, ponieważ to właśnie on zapewnia bezpieczeństwo pracowników oraz naprawianym przez nas pojazdów.
Do podnoszenia ciężkich pojazdów warto wybrać podnośniki słupkowe, z kolei do podnoszenia lekkich pojazdów dobrze sprawdzają się lewarki trapezowe. Na mg-moto znajdziesz podnośniki punktowe, żurawie oraz belki podporowe do silników w najlepszych cenach.

 

Narzędzia ręczne do warsztatu


Szukając wyposażenia do swojego warsztatu samochodowego w pierwszej kolejności warto zaopatrzyć się w dobrej jakości podstawowe, profesjonalne  narzędzia ręczne niezbędne do pracy w warsztacie. Na mg-moto.pl pośród tysięcy niezbędnych produktów znajdziesz najlepszej jakości klucze płaskie i nasadowe, młotki, nasadki, kombinerki, nitownice, szczypce, klucze do filtrów i grzechotki